Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte Kulturkaravanen hvis du har kommentarer eller spørgsmål.

 

Formand og

Booking

Claus Langer

26 17 33 41

claus.langer@kulturkaravanen.dk 

Kasserer

Tom Egelund Thomsen

21 21 73 35

tom.e.thomsen@kulturkaravanen.dk

Sponsoransvarlig

Jens Saarup

25 23 12 60

jens.saarup@kulturkaravanen.dk

Presse

Palle Bruselius

palle.bruselius@kulturkaravanen.dk

Ansvarlig for de frivillige

Sonja Eliassen

21 18 56 44

sonja.eliassen@kulturkaravanen.dk

 

Henrik Jørgensen

22 91 93 22

henrik@kulturkaravanen.dk

Webmaster

Morten Strandgaard

42 13 03 90

webmaster@kulturkaravanen.dk