Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte Kulturkaravanen hvis du har kommentarer eller spørgsmål.

Formand

Booking

Kasserer

Tom Egelund Thomsen

tom.e.thomsen@kulturkaravanen.dk

Claus Langer

claus.langer@kulturkaravanen.dk 

Sponsoransvarlig

Jens Saarup

25 23 12 60

jens.saarup@kulturkaravanen.dk

Presse

Palle Bruselius

palle.bruselius@kulturkaravanen.dk

Ansvarlig for de frivillige

Sonja Eliassen

21 18 56 44

sonja.eliassen@kulturkaravanen.dk

 

Henrik Jørgensen

22 91 93 22

henrik@kulturkaravanen.dk

Webmaster

Morten Strandgaard

42 13 03 90

webmaster@kulturkaravanen.dk